Neyine Sosyal Medya

Nisan 9, 2022 Posted in Neyine Blog by Yorum yapılmamış

Neyine platformunda, üyeliğinizi oluşturmadan önce veya üyeliğiniz esnasında merak ettiğiniz detaylar ya da öğrenmek istedikleriniz varsa burada sosyal medya mecraları ile beraber farklı iletişim kanalları mevcuttur.

  • Peki, Neyine sosyal medya platformları nelerdir ve diğer iletişim bilgilerine nasıl ulaşılır?

Neyine Twitter Var Mı?

Neyine sosyal medya mecraları içerisinde, Twitter öncelikli olarak gelmektedir.

  • Güncel ana sayfasına erişiminizi gerçekleştirdiğiniz zaman ekranın sol bölümünde, kategorize edilmiş şekilde içerikler mevcuttur. Bu içeriklerin en alt bölümünde, farklı sosyal medya mecralarına ait logolar bulunur.

Bunlar arasından, Twitter logosuna tıkladığınızda direkt olarak Twitter platformuna yönlendirilirsiniz. Burada birçok paylaşım yapılmaktadır.

  • Güncel adresi engellendikten sonra yenilenen adrese erişiminizi gerçekleştirmek için twitter platformunu takip etmeniz gerekiyor.
  • Bonuslardaki kampanyalı oranlar, yüksek bahis oranları, canlı TV sistemi, diğer oyunları,
  • Sosyal medya mecralarında ki değişiklikler,
  • Platformda üyelerin bilmesi gereken güncel etmenler ile alakalı bilgilendirmeler, Twitter’da paylaşılıyor.

Twitter’da belirli zaman aralıklarında değişiklik olabilir. Bu konuda üyeler ve üye olmak isteyen kişilere, detaylı bilgiler iletiliyor. Yani Twitter mecrası bulunduğu gibi diğer sosyal medya platformlarının logolarına tıklayarak, erişebilirsiniz.

Neyine İletişim Bilgileri Nelerdir?

Neyine sosyal medya mecraları dışında, farklı iletişim bilgileri mevcuttur. Bunun için öncelikli olarak canlı destek hattı geliyor.

  • Canlı destek hattı, ekranın sağ alt bölümünde bulunmaktadır. Tıkladığınız zaman sizden belli başlı bilgiler istenir. Bu bilgileri gerekli yerlere doldurduğunuzda, profesyonel müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Soru, öneri, görüş ve taleplerin her birinde, taleplerinize çözüm odaklı yaklaşımlar sunulur. Sosyal medya mecraları, yukarıda belirttiğimiz gibi logolar şeklinde güncel ana sayfada bulunuyor.

Hakkımızda alanına tıkladığınızda; mail adresi, sistemde erişim sağlayabileceğiniz farklı iletişim kanallarını görebilirsiniz. İletişim esnasında üyelerin bekletilmesi veya buna benzer problemler kesinlikle yaşanılmaz. İçiniz rahat bir şekilde erişim gerçekleştirebilirsiniz.

Sorularınız varsa cevap bulmanız mümkün. Aynı zamanda merak ettiğiniz detaylara da, çözüm odaklı yaklaşımlar anında sunulmaktadır. 7/24 aktif iletişim kanallarında, profesyonel ekip bulunuyor. Alanında uzman profesyonel ekip, üyeleri ile birebir görüşme yapmaktadır. Yani kendinizi güvenilir ortamda hissedebilirsiniz.

Yorum yapın